Všemohoucí polarkac stvořil svět dne 13. října 2020

Svět neprobádaných a záhadných krajů, který obývá malá skupina obyvatel. Ti utvořili malá společenství podobně smýšlejících, aby se spojili proti neustálému tlaku od temných sil a nebezpečných příšer, vycházejících za soumraku ze svých brlohů, aby se pokusili skupinky obyvatel zničit hrubou silou. Syčivé plazící se příšery se pokouší zničit vybudované domy či jiné příbytky. Nikdo neví, jestli je to jejich odvaha nebo jistý nedostatek inteligence, s kterým se vrhají i proti obrněným pevnostem nebo tlustým a pevným hradbám, ale jedno je naprosto jisté. Nezastaví se před ničím a jejich cíl je hlavně ničit. Nemrtví se naproti tomu vydávají cestou rozšiřování řad svých nemrtvých spolubojovníků a pokouší se nakazit vše, co mají na dosah hnijících prstů. Jaký bude osud obyvatel?

Svět je zasazen do hry Minecraft (ukázka) - sandbox hra s obrovským množstvím volnosti a stavebních prvků. Hra se odehrává na serveru, který zajišťuje Kogy. Jde o napůl soukromý server, kde není úplně volný přístup.

Pravidla k přijetí

Přijetí je podmíněno hraním na serveru.

Pravidla

  • Příspěvky reflektují časovou osu světa a proto je přispívání vyhrazeno pouze pro autora světa.
  • Hráči naopak můžou volně přispívat do svých záložek, kde nejsou omezeni. Každá stavba by měla mít svoji historii, popis a pár příběhů.
  • Stavbou se nemyslí pouze čistě příbytek nebo budova, ale může jít i o kus upravené plochy jako například les, louka, hora a jiné.