Všemohoucí Kyra stvořil svět dne 17. března 2020

Považujeme svět za naprosto logický, který je kontrolován pravidly. Ta pravidla mohou být fyzikální, například gravitace, ale i společenská. Přece neukradneš sousedovi tu novou sekačku, kterou si předevčírem nově koupil a včera pracně skládal dohromady. Dokážeme ta pravidla jasně popsat, vytyčují hranice, která po překročení mají různý následek. Pokud nás gravitace začne přitahovat dost silně, tak z nás je jen mastný flek. Když ukradneme sekačku sousedovi, tak nás pravděpodobně čeká trest.

Vzorec chování se v různých situacích nedá předpokládat. Není založen na čisté logice. Je založen na momentu, instiktu či pudu. Sex je krásný příklad, kdy pud přebírá ve většině případů vládu namísto logiky.

Krásný muž či žena ležící na posteli vás zaručeně chladným nenechá. Klín začne být horký. Myšlenky, ještě před vteřinou poletující okolo odlišného tématu, se nyní zaměřují na to polonahé tělo před vámi. Krev proudí v tepnách rychleji a rychleji, jak se zrychluje tlukot srdce a nastupuje pocit vzrušení. A pak...

Pravidla k přijetí

Svět nepřijímá nové hráče, a asi ani v budoucnu nebude.